سه‌شنبه 13 بهمن‌ماه سال 1388
سال 2010

سلام!


باورم نمی شه که این همه وقته اینجا هیچی ننوشتم! خجالت آوره! من شرمنده!!!!!!!


خوب از کجا شروع کنم؟ 


-این که سرم با کار شلوغه که دیگه گفتن نداره. فقط همین قدر می گم که روزی 14 ساعت سر کار بودن برام عادی شده!!!


-بالاخره بعد از تقریبا 4 سال زندگی توی los angeles شروع کردم از زیبایی ها و تفریح های شهر لذت بردن. این چند وقت گدشته تونستم برم شهر رو درست بچرخم. موزه ها رو ببینم. برم کنسرت. برم باله. توی Venice  قدم بزنم. و برم Santa monica farmers' market (یه جورایی همون یکشنبه بازار خودمون!) و البته خیلی جاهای دیگه. 


- اگر 5 سال پیش بهم می گفتین که یه روزی می رم یک مهمونی با George Clooney احتمالا حسابی بهتون می خندیدم! ولی خوب واقعیت داره. چند وقت پیش از طرف یکی از دوست ها دعوت شدم به یک مهمونی برای فیلم Up in the air . و خوب هم George Clooney اونجا بود و هم anna kendrick  و Jason Reitman .   

هفته ی پیش هم رفتیم یه برنامه ی دیگه (البته برای کار) و اونجا Tom Hanks و Steven Speilberg و faith Hill و Taylor Swift رو دیدم.

نکته ی آخر اینکه kings of Leon (که من عاشقشون ام!) خیلی از رستوران ما و مخصوصا دسر هامون خوششون میاد و هر چند وقت یه بار بهمون سر می زنند. نکته ی با مزه اش اینه که قبل از این که بیان به جای این که به خود رستوران زنگ بزنن و جا رزرو کنن، زنگ می زنند مستقیم به رئیس من و بهش می گن که دارن میان!


- 7 ماه از اون سفر بزرگ و فراموش نشدنیم میگذره و هنوز باورم نمی شه که اتفاق افتاد! 


همین :)