X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
دوشنبه 18 خرداد‌ماه سال 1388
چیزی نمونده!

سلام 

۱ هفته بیشتر به شروع سفر نمونده. یعنی امروز ۳ شنبه هست و من ۳ شنبه ی دیگه پرواز دارم. همه ی برنامه ی های سفرم جور شده. بلیط هواپیما و قطار رو گرفتم. با دوستان تماس گرفتم و قراره که تا حد ممکن در مسیر سفر ببینمشون. فقط مونده که کوله پشتی ام رو ببندم و تلفن موبایلم رو در اروپا فعال کنم و تموم!

این 1 ماه گذشته، برنامه ریزی برای این سفر تمام فکرم رو مشغول کرده. 1 روز تمام من وسط آپارتمانم نشسته بودم با 1 نقشه ی اروپا و 2 تا دفترچه که خط های قطار رو مشخص می کرد و برنامه ی قطار ها رو . و البته کتاب 1000 places you must see before you die. و تونستم برنامه ای بریزم که هر کی تا حالا توصیفش رو شنیده فکر می کنه من خل شدم!

برنامه از این قراره:

  • 18 ژوئن می رسم تهران و 8-9 روزی توی تهران هستم. می خوام تمام دوستان و فامیل رو ببینم. توی عروسی دوستم و مراسم قبل و بعدش شرکت کنم. برم دندونپزشکی. برم دانشگاه و بعد از 3 سال مدرکم رو تحویل بگیرم. و البته برم تهران و بگردم و همه جا رو دوباره ببینم و توی تمام رستوران های مورد علاقه ام غذا بخورم!
  • 27 ژوئن میرسم Rome. اونجا 2 روز می مونم و بعد با قطار اول صبح می رم Perugia. تا 5-6 یعد از ظهر اونجا هستم تا یکی از دوستام رو ببینم و بعد با قثار می رم Florence. 
  • 2 روز توی Florence می مونم و بد با قطار اوی صبح می رم Venice. دوباره 2 روز اونجا هستم و بعد از راه Milan می رم یه شهری به اسم Como پیش 2 تا دیگه از دوستام. 1 شب پیش اونها هستم و بعد بر می گردم Milan و یه شب هم اونجا هستم.  
  • با قطار اول صبح از Milan راه می افتم و از راه یه شهری به اسم Ventemiglia می رم فرانسه. 
  • اول می رسم Monte carlo و چند ساعتی اونجا هستم. بعد همون روز می رم  Nice. اینجاست که برنامه یه ذره نا معلومه. ممکنه اون روز رو توی Nice بمونم یا اینکه ممکنه برم Cannes و شب رو اونجا بمونم و اینجوری 3 تا سهر رو توی 1 روز ببینم. هر کدوم بشه بالاخره بعد از Nice میرم Cannes رو میبینم و بعد میرم Marseilles.  
  • از Marseille میرم Lyon و از اونجا می رم Paris. قراره 3 روز اونجا باشم.  
  • از Paris  راه می افتم و از راه یه شهری به اسم Lille می رم London. 
  • 3 روز هم London خواهم بود و بعد بر می گردم LosAngeles.  

به نظر من که اونقدر هم برنامه ی سخت و پیچیده ای نیست! اگر واقعا دلم بخواد می تونم 2-3 ت شهر دیگه هم توی این برنامه بچپونم!!!!!! 

 

خلاصه که نمی دونم می تونم در طول سفر اینجا رو آپدیت کنم یا نه. به احتمال زیاد نه! پس تا 1 ماه دیگه که برگردم خداحافظ!!!!